Потужність 2*200 кВт
Паливо Пеллета соняшника / агромікс/ деревний мікс
Виконання Стаціонарна котельня: встановлено два котли з пальниками KVIT Optima Р 200 кВт, що керується автоматикою PLUM ecoMAX 850
Розташування Латвія, Дагда
Введення в експлуатацію 2021 р.

Мета:

Виробництво котельні, для опалення коледжу та гуртожитку, площею понад 8000 м2. Виконати пусконалагоджувальні роботи по системі опалення та котельні, подальше сервісне обслуговування встановленого обладнання.

Технічне рішення:

Вже не перша стаціонарна котельня українського виробництва обігріваю європейського споживача.

  • В котельні встановлено два котли з пальниками KVIT Optima Р 200 кВт, що керується автоматикою PLUM ecoMAX 850.
  • Обов’язково встановлюється система запобігання конденсації на теплообміннику котла (триходовий клапан, сервопривод, керується автоматикою Kvit Delta 200 3D).
  • Бункер для пелети нестандартних розмірів ємністю 1500 л власного виробництва.
  • Також встановлений інтернет модуль Plum ecoNET 300, що дає змогу керувати налаштуваннями пелетного пальника, моніторинг, корегування або вимкнення контурів опалення, дистанційно, зі смартфону чи комп’ютеру через мережу інтернет.
  • Застосовані енергозберігаючі насоси Wilo та Grundfoss з частотним регулюванням.
  • Встановлено систему примусового димовидалення з такими елементами: циклон, димосос, частотний перетворювач, датчик розрідження, комплект перехідників для димоходу та електро комутація. Цей комплект обладнання дозволяє отримати задане розрідження в топці котла. Димохід та вентиляції - труба з нержавіючої сталі, утеплена кам’яною ватою та в нержавіючому кожусі, встановлена на опорній фермі.
  • За жорсткими європейськими нормами обов’язково встановлюється лямбда-зонд або датчик та корректор рівню кисня у димових газах.
  • Система енергоживлення з розподільчим щитом, автоматами захисту двигунів насосів, датчиком загазованості. Кабелі живлення заведені в кабель-канали та гладкостінні трубки DKC з роз’ємною фурнітурою.

Фото