Потужність 50 кВт
Паливо Пеллета соняшника/ агромікс/ деревний мікс
Виконання Стаціонарна котельня: котел Kronas Unic p 50 кВт з пальником KVIT Optima Р 50 кВт, що керується що керується автоматикою KEY
Розташування Харківська обл. с. Коропове
Введення в експлуатацію 2020 р.

Мета:

Виробництво котельні, для опалення котеджу площею понад 300 м2. Виконати пусконалагоджувальні роботи по системі опалення та котельні, подальше сервісне обслуговування встановленого обладнання.

Технічне рішення:

Раніше стояв старий чавунний твердопаливний котел, який був змонтований без триходового антиконденсаційного клапана та регулювання температури споживачів.

  • Встановлено новий твердопаливний котел Kronas Unic p 50 кВт з пальником KVIT Optima Р 50 кВт, що керується що керується автоматикою KEY (в 2021 році була замінена на автоматику PLUM ecoMAX 850.
  • Встановлено інтернет модуль Plum ecoNET 300, що дає змогу керувати налаштуваннями пелетного пальника, моніторинг, корегування або вимкнення контурів опалення, дистанційно, зі смартфону чи комп’ютеру через мережу інтернет.
  • Обов’язково встановлюється система запобігання конденсації на теплообміннику котла (триходовий клапан, сервопривод, керується автоматикою Euroster 11 M).
  • Змонтували розподільчий коллектор на 2 контури з незалежним регулюванням температури теплоносія на базі автоматики Euroster 11 M, (в 2021 році замінили на більш сучасну автоматику керування змішувальними клапанами Plum Module B.
  • Частково застосовані енергозберігаючі насоси Wilo з частотним регулюванням.
  • Система димовидалення - труба з нержавіючої сталі, утеплена кам’яною ватою та в пофарбованому у колір будинку кожусі, встановлена на опорній фермі.
  • Система енергоживлення з розподільчим щитом, автоматами захисту двигунів насосів, датчиком загазованості.

Фото